Posted on: 2018-08-27

Job type: Permanent

Sector: Automotive

Sign up for job alerts

You will receive job alerts for:

Please enter your email address.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dealera samochodowego marek luksusowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Oddziału Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii firmy w celu maksymalizacji zysków i zwiększania udziału w rynku, realizacja celów sprzedażowych
  • Zwiększanie efektywności sprzedaży i działań po sprzedażowych
  • Uzyskiwanie wysokiego poziomu zadowolenia Klientów
  • Zapewnienie maksymalnej efektywności i zyskowności dystrybucji
  • Przewodzenie i instruowanie zespołu zarządzającego punktem dealerskim i udzielanie wsparcia wszystkim jego pracownikom
  • Podejmowanie działań zmierzających do zwiększenia penetracji rynku, sprzedaży i rotacji zapasów
  • Przeglądanie polityki cenowej, struktur rabatowych itd. w celu utrzymania konkurencyjności
  • Utrzymywanie regularnej łączności z Producentem w celu dyskusji wyników i celów franczyzy
  • Rekrutowanie do zespołu

WYMAGANIA:

  • Poparte sukcesem kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym z odpowiedzialnością za zarządzanie dużym, interdyscyplinarnym zespołem i realizację celów biznesowych (w tym sprzedaż B2C)
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacji, negocjacji, wywierania wpływu oraz motywowania i budowania zaangażowanych zespołów, nastawienie na klienta i  na osiąganie założonych celów
  • Doskonała organizacja pracy i nastawienie na najwyższą jakość
  • Kreatywne myślenie, elastyczność i umiejętność adaptacji
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o załączenie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hudson Global Resources Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Trzech Krzyży 18 i jej klientów moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji przedsięwzięć z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, projektów rekrutacyjnych zgodnie  z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Send job by email

Reference: PL_748966

Please complete all required fields marked *

Choose file

Issues applying with LinkedIn? Click here

MS Word, PDF, HTML and Txt formats.

I have read the Privacy Notice