Posted on: 2018-04-03

Job type: Permanent

Sector: FMCG

Sign up for job alerts

You will receive job alerts for:

Please enter your email address.

Dla naszego klienta, firmy będącej częścią dużej międzynarodowej korporacji poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Purchasing Manager

CEE - Regional Center Of Expertise

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie kierunków rozwoju organizacji w zakresie strategii zakupowych i stosowanych narzędzi,
  • Nadzór nad wdrażaniem procedur działania zgodnie ze standardami globalnej organizacji,
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji z innym ośrodkami zakupowymi działającymi w ramach struktur lokalnych i regionalnych,
  • Przygotowywanie i nadzór nad realizacją budżetu regionalnego,
  • Wdrażanie planu optymalizacji kosztów,
  • Promowanie najlepszych praktyk w zakresie zakupów i ciągłe doskonalenie organizacji,
  • Wsparcie lokalnych zespołów w celu realizacji przyjętych strategii działania,
  • Bieżąca analiza rynku i kierunków jego rozwoju,
  • Kierowanie pracą kilkuosobowego, międzynarodowego zespołu,
  • Wspieranie rozwoju lokalnych zespołów zakupowych we współpracy z centralą firmy i  lokalnymi organizacjami HR,
  • Kompleksowe raportowanie zgodnie wymogami organizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki techniczne i ekonomiczne,
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania zakupami w sektorze FMCG lub w firmach produkcyjnych,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji,
  • Umiejętność opracowywania i wdrażania strategii zakupowych,
  • Wysoko rozwinięte zdolności strategicznego myślenia,
  • Umiejętność budowania relacji, wywierania wpływu oraz negocjacji,
  • Wysoka świadomość biznesowa,
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność koordynowania wielu tematów,
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • Znajomość Ms Office, SAP, platform zakupowych,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

interesującą i odpowiedzialną pracę, możliwość awansu zawodowego w strukturach koncernu, profesjonalne szkolenia, atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Proszę o wstawienie poniższej klauzuli:

Send job by email

Reference: PL_765975

Please complete all required fields marked *

Choose file

Issues applying with LinkedIn? Click here

MS Word, PDF, HTML and Txt formats.

* I agree to the Hudson Privacy Policy and give my consent for processing my data.