Posted on: 2018-04-03

Job type: Permanent

Sector: Industry and Manufacturing

Sign up for job alerts

You will receive job alerts for:

Please enter your email address.

Naszym Klientem jest firma zagraniczna o znanej na świecie marce, dostarczająca maszyny i usługi serwisowe klientom, którymi są firmy produkcyjne z branży spożywczej. W związku z planowanym rozwojem poszukujemy odpowiedniej osoby do pracy w na stanowisku:

Sales Manager

Miejsce pracy: okolice Warszawy lub home office

Nr ref.: PL_766832

Zakres zadań:

  • Samodzielna realizacja celów sprzedażowych zgodnie z przyjętym budżetem rocznym.
  • Pozyskiwanie nowych Klientów.
  • Realizacja polityki handlowej zgodnie z zaleceniami Zarządu.
  • Analiza wyników sprzedaży i tworzenie planu działań sprzedażowych.
  • Bieżące raportowanie do Dyrektora Zarządzającego.
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy i budowanie długofalowych relacji.
  • Obsługa Klientów firmy w zakresie: tworzenie ofert, ustalanie szczegółowych warunków współpracy, doradztwo, opieka nad przebiegiem procesu realizacji zamówienia.
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach, targach itp.
  • Bieżąca analiza rynku i poszukiwanie nowych kierunków rozwoju.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne).
  • Min.3  lata doświadczenia w pracy w pionie sprzedaży w sektorze B2B.
  • Znajomość klientów z branży spożywczej.
  • Umiejętność samodzielnego działania i doskonała organizacja pracy.
  • Potwierdzona sukcesami praktyka w prowadzeniu negocjacji handlowych z klientami biznesowymi.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Zorientowanie na osiąganie ambitnych celów.
  • Otwartość i komunikatywność.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą.
  • Samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Send job by email

Reference: PL_766832

Please complete all required fields marked *

Choose file

Issues applying with LinkedIn? Click here

MS Word, PDF, HTML and Txt formats.

* I agree to the Hudson Privacy Policy and give my consent for processing my data.