Oferta pracy z dnia: 2018-10-10

Rodzaj zatrudnienia: Stałe

Branża: Produkcja i Przemysł

Będziesz otrzymywać powiadomienia o ofertach pracy dla:

Wprowadź swój adres e-mail

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja, w Polsce zajmująca się projektowaniem i produkcją maszyn oraz linii technologicznych. W związku z planowanym rozwojem firmy poszukujemy odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku:

Dyrektor Handlowy

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych na rynku Polskim i rynkach exportowych, organizację pracy działu projektowego i obsługi klienta, a także przygotowanie i wdrożenie strategii rozwoju sprzedaży i działań marketingowych.

Firma ma swoją siedzibę na terenie województwa mazowieckiego.

Główne zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wypracowywany P&L
  • Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju biznesu
  • Tworzenie operacyjnych planów działań sprzedażowych i marketingowych
  • Aktywny rozwój kanałów sprzedaży i nowych rynków
  • Ścisła współpraca z kluczowymi klientami
  • Zarządzanie i budowanie zespołu
  • Rozwój podległych pracowników
  • Systematyczna analiza rynku i identyfikacja możliwości rozwoju biznesu
  • Ścisła współpraca z Prezesem Zarządu oraz z centralą firmy
  • Raportowanie zgodnie z firmowymi standardami

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Praktyka w pracy w firmie produkcyjno-handlowej z sektora B2B, oferującej techniczne rozwiązania
  • Doświadczenie w rozwoju sprzedaży w Polsce i na rynkach zagranicznych
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu
  • Proaktywna postawa i nastawienie na realizację celów
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o globalnym zasięgu
  • Możliwość realnego wpływu na kierunki rozwoju organizacji
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wyślij ofertę pracy mailem

Dyrektor Handlowy / Commercial Director / POUFNE
Numer referencyjny: PL_772381

Wypełnij pola oznaczone *

Wybierz plik

Problem z aplikowaniem poprzez Linkedin? Kliknij tutaj

MS Word, PDF, HTML i pliki tekstowe

Przeczytałem\-łam politykę prywatności