Oferta pracy z dnia: 2018-10-05

Rodzaj zatrudnienia: Stałe

Branża: Produkcja i Przemysł

Będziesz otrzymywać powiadomienia o ofertach pracy dla:

Wprowadź swój adres e-mail

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, będącej częścią międzynarodowego koncernu, poszukujemy osoby na stanowisko

Logistics Manager

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie procesów planowania, zakupów, a także zarządzanie gospodarką magazynową i dystrybucją towarów;
  • Współpraca z klientami w zakresie obsługi logistycznej i organizacji dostaw;
  • Bieżący monitoring stanów magazynowych oraz planów sprzedażowych;
  • Optymalizacja pracy magazynów i przystosowanie ich do wymagań aktualnych dostaw i potrzeb odbiorców;
  • Kontrola i optymalizacja kosztów w podległym obszarze, odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne;
  • Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu;
  • Opracowywanie, rozwój i wdrażanie standardów w obszarze logistyki - raportowanie wyników i rekomendowanie działań korygujących;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie i monitorowanie wypracowywanych efektów pracy.

Nasze wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Szeroka wiedza z obszaru zarządzania łańcuchem dostaw: planowanie, zakupy, logistyka, transport;
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej, w tym min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników;
  • Praktyka we wdrażaniu projektów LEAN w obszarze łańcucha dostaw;
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z dostawcami oraz współpracownikami na różnych poziomach organizacji;
  • Nastawienie na rezultat oraz zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
  • Znajomość wskaźników efektywności i narzędzi usprawniających procesy logistyczne oraz praktyka w stosowaniu metod analizy kosztów i jakości w obszarze logistyki;
  • Analityczne myślenie, orientacja biznesowa i zdolność do rozwiązywania problemów;
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • interesujące i odpowiedzialne zadania realizowane w międzynarodowym środowisku,
  • wysokie standardy pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego dzięki dostosowanym do Twoich potrzeb planami rozwoju,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
Wyślij ofertę pracy mailem

Dyrektor Łańcucha Dostaw
Numer referencyjny: PL_772203

Wypełnij pola oznaczone *

Wybierz plik

Problem z aplikowaniem poprzez Linkedin? Kliknij tutaj

MS Word, PDF, HTML i pliki tekstowe

Przeczytałem\-łam politykę prywatności