Oferta pracy z dnia: 2017-11-28

Rodzaj zatrudnienia: Stałe

Branża: Budownictwo

Będziesz otrzymywać powiadomienia o ofertach pracy dla:

Wprowadź swój adres e-mail

Poszukujemy Managera Logistyki!

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej Grupy, która w Polsce prowadzi działalność produkcyjno – handlową, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Manager ds. Logistyki

Miejsce pracy: województwo opolskie

Zakres obowiązków:

Wybranej osobie oferujemy:

  • Zarządzanie procesami logistycznymi i zapewnienie efektywnego funkcjonowania w obszarze logistyki (obsługa klienta i łańcuch dostaw);
  • Zarządzanie polityką personalną działu, rozwój podległych pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników;
  • Koncentracja na usprawnieniach procesów operacyjnych w celu optymalizacji kosztów oraz zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta;
  • Nadzór nad właściwym funkcjonowaniem i rozwojem systemów IT  wspierających logistykę;
  • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie obsługi klienta, logistyki i zaopatrzenia;
  • Prowadzenie negocjacji z partnerami i dostawcami w kwestiach logistycznych i dystrybucyjnych;
  • Prowadzenie/ udział w realizowanych przez Grupę projektach.

    Wymagania:

  • Min. pięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem procesami logistycznymi, mile widziane w firmach o rozproszonej strukturze;
  • Doświadczenie w zarządzaniu centrum obsługi klienta i organizacją łańcuch dostaw;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki logistyka i ekonomia;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie we wdrożeniu / obsłudze nowoczesnych systemów IT wspomagających zarządzanie procesami logistycznymi i transportem;
  • Doświadczenie w pracy w  systemie SAP;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy działu;
  • Nastawienie na osiąganie ambitnych celów i ciągły rozwój własny i organizacji
  • Doświadczenie w pracy w  systemie SAP

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie pakiet benefitów;
  • Motywujący system premiowy oparty na klarownych zasadach;
  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach i wymianę doświadczeń;
  • Szanse na awans poziomy i pionowy;
  • Uczestnictwo w pracy w międzynarodowych zespołach projektowych;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim na adres: poland.ed@jobs.hudson.com podając w temacie listu numer referencyjny  PL_764344.

Contact

Katarzyna Przychodzen
+48 22 33 76 109
Hudson
Plac Trzech Krzyzy 18
00-499 Warsaw
Polska

Wyślij ofertę pracy mailem

Główny Specjalista ds. Logistyki
Numer referencyjny: PL_764344

Wypełnij pola oznaczone *

Wybierz plik

Problem z aplikowaniem poprzez Linkedin? Kliknij tutaj

MS Word, PDF, HTML i pliki tekstowe

* Wyrażam zgodę na warunki Polityki Prywatności firmy Hudson.