Oferta pracy z dnia: 2017-05-18
Rodzaj zatrudnienia: Stałe
Branża: FMCG

Będziesz otrzymywać powiadomienia o ofertach pracy dla:

Wprowadź swój adres e-mail

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent i dostawca najwyższej jakości produktów konsumenckich wykorzystywanych w gospodarstwach domowych.

Firma istnieje na rynku od ponad pięćdziesięciu lat, a jej produkty oferowane są na kilkudziesięciu rynkach. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Europie Zachodniej, a globalna sprzedaż wynosi kilkaset milionów Euro.

Polskie przedstawicielstwo firmy funkcjonuje od kilkunastu lat. Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem elektronicznego kanału sprzedaży, spółka zamierza zatrudnić osobę na nowe stanowisko Key Account Manager e-Commerce, która będzie odpowiedzialna za marketing,  promocję i sprzedaż produktów konsumenckich w sklepach internetowych.

Miejsce pracy zlokalizowane jest w okolicach Warszawy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Tworzenie i realizacja strategii krótko- i długoterminowej rozwoju sprzedaży w kanale E-Commerce we współpracy z Key Account Managerami Offline,
  • Promocja produktów konsumenckich poprzez nawiązywanie relacji oraz utrzymywanie długofalowej współpracy ze sklepami internetowymi, planowanie i realizacja wspólnych akcji marketingowych i sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów z segmentu Pure Players i samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Odpowiedzialność za realizację rocznego planu sprzedaży w kanale E-Commerce (wartość, ilość i poziom marży),
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem E-Commerce dedykowanym realizacji globalnej strategii sprzedaży internetowej,
  • Zapewnienie odpowiednich treści (produkty, reklamy) na stronach internetowych partnerów, opracowanie koncepcji reklamy marketingowej, optymalizacja, śledzenie konwersji, re-marketing,
  • Planowanie i wdrażanie kampanii reklamowych w Internecie oraz ich monitorowanie i optymalizacja, mierzenie efektywności prowadzonych działań,
  • Śledzenie trendów technologicznych i marketingowych z obszaru Digital/ E-Commerce,

WYMAGANIA

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem działań marketingowych lub sprzedażowych w elektronicznym kanale sprzedaży (np. produkty AGD, FMCG),
  • Praktyczna wiedza i umiejętność wykorzystania narzędzi z obszaru digital marketingu,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętności analityczne,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zdolność do nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji,
  • Umiejętność i chęć do pracy zespołowej, predyspozycje sprzedażowe,
  • Inicjatywa w działaniu, kreatywne i samodzielne podejście do zadań,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność i terminowość,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hudson Global Resources Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Trzech Krzyży 18 i jej klientów moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji przedsięwzięć z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, projektów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Wyślij ofertę pracy mailem

Key Account Manager E-Commerce
Numer referencyjny: PL_758487

Wypełnij pola oznaczone *

Wybierz plik

Problem z aplikowaniem poprzez Linkedin? Kliknij tutaj

MS Word, PDF, HTML i pliki tekstowe

* Wyrażam zgodę na warunki Polityki Prywatności firmy Hudson.