Oferta pracy z dnia: 2017-10-03

Rodzaj zatrudnienia: Stałe

Branża: Produkcja i Przemysł

Będziesz otrzymywać powiadomienia o ofertach pracy dla:

Wprowadź swój adres e-mail

Dla naszego Klienta, którym jest znana międzynarodowa firma, działająca w branży technicznej, jeden z liderów w swoim segmencie rynku, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Regionalny Kierownik Serwisu

Miejsce pracy: Łódź

 numer referencyjny:  PL_762532.

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizacja planów biznesowych firmy w podległym regionie
  • Zarządzanie pracą zespołu pracowników serwisu
  • Dbanie o wysoką efektywność pracy własnej i zespołu
  • Zapewnienie wysokiej jakości i terminowości świadczonych usług
  • Rozwój współpracy z obecnymi i pozyskiwanie nowych klientów
  • Opracowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Reprezentowanie firmy na rynku, uczestnictwo w wydarzeniach branżowych
  • Sporządzanie wymaganych raportów
  • Systematyczna analiza rynku oraz podnoszenie posiadanej wiedzy technicznej

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B, usług serwisowych lub rozwiązań technicznych
  • Praktyka w zarządzaniu zespołem
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność aktywnego słuchania, badania i identyfikowania potrzeb klientów
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Wybranej osobie oferujemy:

Samodzielną, kreatywną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej organizacji, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hudson Global Resources Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Trzech Krzyży 18 i jej klientów moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji przedsięwzięć z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, projektów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)".

Wyślij ofertę pracy mailem

MANAGER REGIONU DS. SERWISU
Numer referencyjny: PL_762532

Wypełnij pola oznaczone *

Wybierz plik

Problem z aplikowaniem poprzez Linkedin? Kliknij tutaj

MS Word, PDF, HTML i pliki tekstowe

* Wyrażam zgodę na warunki Polityki Prywatności firmy Hudson.