Oferta pracy z dnia: 2018-09-06

Rodzaj zatrudnienia: Stałe

Branża: Nieruchomości

Będziesz otrzymywać powiadomienia o ofertach pracy dla:

Wprowadź swój adres e-mail

Dla naszego Klienta, jakim jest globalny lider usług Facility Management, poszukujemy odpowiedniego Kandydata do pracy na stanowisku:

Dyrektor Operacyjny

Działu Technical Maintenance

Warszawa

Główny zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległymi strukturami/komórkami.
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi, sprawami technicznymi i administracyjnymi związanymi
    z Działem Technicznym na terenie całego kraju i realizowanie powierzonych zadań.
  • Realizowanie wcześniej określonych celów strategicznych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami, kontrahentami, dostawcami i innymi podmiotami.
  • Odpowiedzialność za właściwą realizację świadczonych usług i przyczynianie się do stałej poprawy ich jakości i wydajności.
  • Przygotowywanie budżetu Działu w zakresie kosztów administracyjnych i wyniku finansowego i odpowiedzialność za jego właściwą realizację i raportowanie.
  • Realizowanie opracowań finansowych i technicznych dotyczących procesów inwestycyjnych zlecanych przez klientów.
  • Przestrzeganie i wdrażanie procedur obowiązujących w spółce.

Podstawowe wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Facility Management.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych z klientami oraz wewnątrz organizacji.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Mobilność.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Motywujący system premiowy.

Osoba na tym stanowisku będzie raportowała bezpośrednio do GM w Polsce.

Contact

Marta Rosiak
+48 22 33 76 108
Hudson
Plac Trzech Krzyzy 18
00-499 Warszawa
Polska

Wyślij ofertę pracy mailem

Operations Director
Numer referencyjny: PL_771617

Wypełnij pola oznaczone *

Wybierz plik

Problem z aplikowaniem poprzez Linkedin? Kliknij tutaj

MS Word, PDF, HTML i pliki tekstowe

Przeczytałem\-łam politykę prywatności